Free stream coverage schedule 15th January, 2016


09:40 Soccer Melbourne Victory – Brisbane Roar Channel 1
14:00 Snooker Dafabet Masters Snooker 2016 Channel 2
14:30 Soccer China U23 – Syria U23 Channel 3
15:00 Hockey – KHL Salavat Ufa – Dynamo Minsk Channel 4
17:30 Hockey – KHL Jokerit – Sibir Novosibirsk Channel 5
17:30 Hockey – Liiga IFK Helsinki – Ilves Channel 6
17:30 Hockey – Liiga KooKoo – KalPa Kuopio Channel 7
17:30 Hockey – Liiga SaiPa – Espoo Blues Channel 8
17:30 Hockey – Liiga TPS Turku – JYP Jyvaskyla Channel 9
17:30 Soccer Iran U23 – Qatar U23 Channel 10
18:00 Basketball BC Khimki – Laboral Kutxa Channel 11
19:00 Basketball Anadolu Efes – Darussafaka Channel 12
19:00 Hockey AIK – BIK Karlskoga Channel 13
19:00 Hockey Vita Hasten – Pantern Channel 14
19:45 Rugby Section Paloise – Sale Sharks Channel 15
20:00 Soccer – Eerste Divisie Emmen – FC Oss Channel 16
20:00 Soccer – Eerste Divisie Jong Ajax – Achilles 29 Channel 17
20:00 Soccer – Eerste Divisie MVV Maastricht – Helmond Channel 18
20:00 Soccer – Eerste Divisie RKC Waalwijk – Telstar Channel 19
20:00 Soccer – Eerste Divisie Volendam – NAC Breda Channel 20
20:00 Soccer – Eredivisie FC Twente – Heracles Channel 21
20:00 Soccer – Ligue 2 Creteil – Lens Channel 22
20:00 Soccer – Ligue 2 Dijon – Bourg Peronnas Channel 23
20:00 Soccer – Ligue 2 Evian TG – AC Ajaccio Channel 24
20:00 Soccer – Ligue 2 French Multiplex Channel 25
20:00 Soccer – Ligue 2 Laval – Auxerre Channel 26
20:00 Soccer – Ligue 2 Le Havre – Paris FC Channel 27
20:00 Soccer – Ligue 2 Nimes – Clermont Channel 28
20:00 Soccer – Ligue 2 Sochaux – Niort Channel 29
20:00 Soccer – Ligue 2 Tours – Red Star Channel 30
20:30 Rugby Edinburgh – Agen Channel 31
20:30 Soccer – Belgium Genk – Zulte-Waregem Channel 32
20:30 Soccer – Ligue 1 Nice – Angers Channel 33
20:30 Soccer Spezia – Bari Channel 34
20:45 Basketball Olympiakos – Brose Baskets Channel 35
20:45 Basketball Real Madrid – Zalgiris Kaunas Channel 36
20:45 Rugby Newport Gwent Dragons – Castres Olympique Channel 37
20:45 Rugby Ospreys – Clermont Channel 38
20:45 Soccer – Scotland Dundee United – Celtic Channel 39
21:30 Soccer – Portugal Sporting Lisbon – Tondela Channel 40
23:30 Golf Sony Open in Hawaii Channel 60
23:30 Soccer O’Higgins – Union La Calera Channel 41
00:00 Soccer Defensor Sporting – Argentinos Jrs Channel 42
01:00 Golf Sony Open in Hawaii Channel 60
01:00 NBA Minnesota Timberwolves vs Oklahoma City Thunder Channel 43
01:00 NBA Washington Wizards vs Indiana Pacers Channel 44
01:00 NCAAB Akron vs Toledo *CBSSN* Channel 45
01:00 NCAAB George Washington vs Dayton *ESPN2* Channel 46
01:00 NCAAB Siena vs Quinnipiac *ESPN3* Channel 47
01:00 NHL Boston Bruins vs Buffalo Sabres Channel 48
01:00 NHL Chicago Blackhawks vs Toronto Maple Leafs Channel 49
01:00 NHL Vancouver Canucks vs Carolina Hurricanes Channel 50
01:30 NBA Phoenix Suns vs Boston Celtics Channel 51
01:30 NBA Portland Blazers vs Brooklyn Nets Channel 52
01:30 NHL Pittsburgh Penguins vs Tampa Bay Lightning Channel 53
02:00 NBA Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks Channel 54
02:00 NBA Charlotte Hornets vs New Orleans Pelicans Channel 55
02:00 NBA Dallas Mavericks vs Chicago Bulls Channel 56
02:00 NHL Winnipeg Jets vs Minnesota Wild Channel 57
02:00 Soccer San Marcos de Arica – Santiago Wanderers Channel 58
02:15 Soccer Danubio – River Plate Channel 59
02:30 Golf EuroAsia Cup Golf 2016 Channel 61
02:30 Soccer Veracruz – Club Leon Channel 62
03:00 NBA Miami Heat vs Denver Nuggets Channel 63
03:00 NCAAB Evansville vs Illinois State *ESPN2* Channel 64
03:00 NCAAB Monmouth vs Iona *ESPNU* Channel 65
03:30 NBA Cleveland Cavaliers vs Houston Rockets Channel 66
04:00 NHL Dallas Stars vs Anaheim Ducks Channel 67
04:00 UFC Resurrection Fighting Alliance 34 Channel 68
04:30 Soccer Santos Laguna – Chiapas Channel 69