Free stream Schedule of 21st November 2015


07:00 FIA GP3 Series Sakhir Channel 1
07:00 Soccer Jeonbuk Motors – Seongnam Channel 118
07:15 Soccer Western Sydney Wanderers – Wellington Phoenix Channel 119
08:40 GP2 GP2 Series Sakhir, Bahrein Channel 1
09:00 Golf DP World Tour Championship Dubai Channel 60
09:00 UFC Brace 37 MMA – FightPass Channel 34
09:30 Soccer Perth Glory – Sydney FC Channel 119
10:00 Soccer – Russia Amkar Perm – Rubin Kazan Channel 2
12:00 Soccer – Russia CSKA Moscow – Krylya Sovetov Samara Channel 3
12:00 Soccer Jerv – Start Channel 117
12:30 Hockey – KHL Salavat Ufa – Bars Kazan Channel 4
12:30 Soccer – Super Lig Akhisar Genclik Spor – Bursaspor Channel 5
13:00 Soccer – 2. Bundesliga Arminia Bielefeld – RB Leipzig Channel 6
13:00 Soccer – 2. Bundesliga Munich 1860 – St. Pauli Channel 7
13:00 Soccer Guangzhou Evergrande – Al Ahli Dubai Channel 8
13:00 Tennis ATP World Tour Finals London 2015 Channel 119
13:30 Soccer Bristol City – Hull City Channel 9
13:45 DARTS World Series of Darts Finals Channel 118
13:45 Soccer – EPL Watford – Manchester United Channel 10
14:00 Rugby Treviso – Leicester Tigers Channel 11
14:00 Soccer – Ligue 2 Metz – Auxerre Channel 12
14:30 Soccer – Russia Zenit St Petersburg – Ural Channel 13
15:00 Hockey – KHL Jokerit – Barys Astana Channel 14
15:00 Soccer NK Osijek – HNK Rijeka Channel 15
15:00 Soccer Nordsjaelland – Sonderjyske Channel 16
15:00 Soccer Partizan Belgrade – Novi Pazar Channel 17
15:00 Soccer Serie B directa Gol Channel 18
15:30 Soccer – Bundesliga 1. FC Koln – Mainz Channel 19
15:30 Soccer – Bundesliga Borussia Monchengladbach – Hannover 96 Channel 20
15:30 Soccer – Bundesliga Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen Channel 21
15:30 Soccer – Bundesliga German Simulcast Konference Channel 22
15:30 Soccer – Bundesliga VfB Stuttgart – Augsburg Channel 23
15:30 Soccer – Bundesliga Wolfsburg – Werder Bremen Channel 24
15:30 Soccer – Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok – Korona Kielce Channel 25
16:00 Hockey – Liiga KalPa Kuopio – IFK Helsinki Channel 26
16:00 Hockey – Liiga KooKoo – TPS Turku Channel 27
16:00 Hockey – Liiga Lukko Rauma – Assat Channel 28
16:00 Hockey – Liiga Vaasan Sport – Hameenlinna Channel 29
16:00 Hockey – SHL Farjestad Karlstad – Linkoping HC Channel 30
16:00 Hockey – SHL HV71 Jonkoping – Modo Channel 31
16:00 Hockey – SHL Lulea Hockey – Brynas Channel 32
16:00 Hockey – SHL Skelleftea AIK – Karlskrona Channel 33
16:00 Hockey AIK – Almtuna Channel 34
16:00 Hockey Sundsvall – Timra Channel 35
16:00 NASCAR NASCAR Sprint Cup Practice Channel 59
16:00 Rugby Barbarians – Argentina Channel 36
16:00 Soccer – Austria Austria Vienna – FC Trenkwalder Admira Channel 37
16:00 Soccer – EPL Chelsea – Norwich City Channel 38
16:00 Soccer – EPL Everton – Aston Villa Channel 39
16:00 Soccer – EPL Newcastle United – Leicester City Channel 40
16:00 Soccer – EPL Southampton – Stoke City Channel 41
16:00 Soccer – EPL Swansea City – Bournemouth Channel 42
16:00 Soccer – EPL West Brom – Arsenal Channel 43
16:00 Soccer – La Liga Real Sociedad – Sevilla Channel 44
16:00 Soccer – Liga Adelante Athletic Bilbao B – Almeria Channel 45
16:00 Soccer – Liga Adelante Huesca – Real Oviedo Channel 46
16:00 Soccer – Liga Adelante Mallorca – Lugo Channel 47
16:00 Soccer – Liga Adelante Numancia – Mirandes Channel 48
16:00 Soccer – Scotland Celtic – Kilmarnock Channel 49
16:00 Soccer – Scotland Livingston – Rangers Channel 50
16:00 Soccer – Super Lig Mersin – Fenerbahce Channel 51
16:00 Soccer Hapoel Haifa – Maccabi Tel Aviv Channel 53
16:00 Soccer Leeds – Rotherham Channel 54
16:00 Soccer Shakhtar Donetsk – Volyn Lutsk Channel 56
16:15 Rugby Bath – Leinster Channel 57
16:15 Rugby Stade Toulousain – Union Sportive Oyonnax Channel 61
17:00 Soccer – Ligue 1 Lorient – Paris SG Channel 62
17:00 Soccer – Russia Lokomotiv Moscow – Anzhi Makhachkala Channel 63
17:15 NASCAR NASCAR XFINITY Series Qualifying Channel 59
17:45 Soccer – Switzerland Grasshoppers – FC Vaduz Channel 68
18:00 NCAAB Furman vs #19 Connecticut *ESPN3* Channel 69
18:00 NCAAB North Florida vs Louisville *ESPN3* Channel 70
18:00 NCAAB Old Dominion vs #21 Purdue *ESPN3* Channel 71
18:00 NCAAF ESPN Goal Line Channel 120
18:00 NCAAF Florida Atlantic vs Florida *SECN* Channel 72
18:00 NCAAF Illinois vs Minnesota *ESPNN* Channel 73
18:00 NCAAF Indiana vs Maryland *BTN* Channel 74
18:00 NCAAF Iowa State vs Kansas State *FS1* Channel 75
18:00 NCAAF Memphis vs Temple *ESPNU* Channel 76
18:00 NCAAF Michigan vs Penn State *ABC* Channel 78
18:00 NCAAF North Carolina vs Virginia Tech *ESPN* Channel 79
18:00 NCAAF Purdue vs Iowa *ESPN2* Channel 80
18:00 NCAAF Rutgers vs Army *CBSSN* Channel 81
18:00 NCAAF St Francis (PA) vs Duquesne *ESPN3* Channel 82
18:00 NCAAF The Citadel vs South Carolina *SECN* Channel 83
18:00 NCAAF West Virginia vs Kansas *FSN* Channel 84
18:00 NCAAF William & Mary vs Richmond ** Channel 85
18:00 Soccer – Belgium Club Brugge – Zulte-Waregem Channel 86
18:00 Soccer – Ekstraklasa Gornik Leczna – Ruch Chorzow Channel 87
18:00 Soccer – Ekstraklasa Legia Warsaw – Slask Wroclaw Channel 88
18:00 Soccer – Serie A Bologna – AS Roma Channel 89
18:00 Soccer – Super Lig Kayserispor – Kasimpasa Channel 90
18:15 Rugby Glasgow Warriors – Northampton Saints Channel 91
18:15 Soccer – La Liga Real Madrid – Barcelona – English HD Channel 1
18:15 Soccer – La Liga Real Madrid – Barcelona – Spanish HD Channel 2
18:15 Soccer – La Liga Real Madrid – Barcelona – Polish Channel 3
18:30 Hockey – SHL Orebro – Djurgardens Channel 92
18:30 Hockey – SHL Rogle – Frolunda Gothenburg Channel 93
18:30 NCAAF Georgia Tech vs Miami (FL) *ESPN3* Channel 94
18:30 NCAAF Lafayette vs Lehigh *ESPN3* Channel 95
18:30 NCAAF Syracuse vs NC State *ESPN3* Channel 96
18:30 Rugby Scarlets Premiership Select – Racing-Metro 92 Channel 97
18:30 Soccer – Austria SCR Altach – AC Wolfsberger Channel 98
18:30 Soccer – Austria SV Mattersburg – Rapid Vienna Channel 99
18:30 Soccer – Austria SV Ried – SV Grodig Channel 100
18:30 Soccer – Bundesliga Schalke – Bayern Munich Channel 4
18:30 Soccer – EPL Manchester City – Liverpool Channel 5
18:30 Soccer – Eredivisie AZ Alkmaar – Heerenveen Channel 101
18:30 Soccer – Eredivisie Roda JC – PEC Zwolle Channel 102
18:30 Soccer Bnei Yehuda – Hapoel Beer Sheva Channel 103
18:30 Soccer Panathinaikos – Olympiakos Piraeus Channel 104
18:40 Hockey Asploven – Leksands Channel 105
19:00 NASCAR NASCAR Sprint Cup Practice Channel 59
19:00 NCAAF Davidson vs Stetson *ESPN3* Channel 106
19:00 NCAAF Miami (OH) vs Massachusetts *ESPN3* Channel 107
19:00 NCAAF South Dakota vs Illinois State *ESPN3* Channel 108
19:00 Soccer SC Angrense – FC Porto Channel 109
19:05 NCAAF Youngstown State vs Indiana State *ESPN3* Channel 110
19:15 Soccer – Super Lig Galatasaray – Antalyaspor Channel 6
19:30 NCAAF Western Carolina vs VMI *ESPN3* Channel 7
19:45 Soccer – Eredivisie Ajax – Cambuur Leeuwarden Channel 8
20:00 NCAAB #1 North Carolina vs Northern Iowa *ESPN3* Channel 9
20:00 NCAAB UMass Lowell vs #18 Notre Dame *ESPN3* Channel 10
20:00 NCAAF Eastern Kentucky vs Eastern Illinois *ESPN3* Channel 11
20:00 NCAAF South Alabama vs Georgia State *ESPN3* Channel 12
20:00 NCAAF South Dakota State vs Western Illinois *ESPN3* Channel 13
20:00 Soccer – Belgium OH Leuven – Genk Channel 14
20:00 Soccer – Belgium Waasland-Beveren – Sint-Truidense Channel 15
20:00 Soccer – Ligue 1 Bastia – GFC Ajaccio Channel 16
20:00 Soccer – Ligue 1 French Multiplex Channel 17
20:00 Soccer – Ligue 1 Guingamp – Toulouse Channel 18
20:00 Soccer – Ligue 1 Monaco – Nantes Channel 19
20:00 Soccer – Ligue 1 Montpellier – Reims Channel 20
20:00 Soccer – Ligue 1 Troyes – Lille Channel 21
20:00 Soccer – Switzerland Luzern – Thun Channel 22
20:00 Soccer Cobresal – CD Antofagasta Channel 23
20:15 Soccer – Liga Adelante Elche – CD Alaves Channel 24
20:15 Soccer FC Astra Giurgiu – ACS Poli Timisoara Channel 25
20:15 Soccer Olimpija Ljubljana – NK Maribor Channel 26
20:15 Soccer Viktoria Plzen – Mlada Boleslav Channel 27
20:30 Basketball Oldenburg – Alba Berlin Channel 28
20:30 NCAAB Florida vs Saint Joseph’s *ESPN3* Channel 29
20:30 NCAAF Florida A&M vs Bethune-Cookman *ESPN3* Channel 30
20:30 NCAAF Harvard vs Yale *NBCSN* Channel 31
20:30 Soccer – Belgium Lokeren – Anderlecht Channel 32
20:30 Soccer – La Liga Espanyol – Malaga Channel 33
20:45 NASCAR NASCAR XFINITY Series Ford EcoBoost 300 Channel 59
20:45 Rugby Exeter Chiefs – Bordeaux Begles Channel 34
20:45 Rugby Grenoble FC – London Irish Channel 35
20:45 Soccer – Eredivisie Graafschap – FC Groningen Channel 36
20:45 Soccer – Eredivisie Willem II – PSV Channel 37
20:45 Soccer – Serie A Juventus – AC Milan Channel 38
21:00 Boxing Darleys Perez vs. Anthony Crolla Channel 39
21:00 NCAAB Emporia State vs #9 Wichita St *ESPN3* Channel 40
21:00 NCAAB Penn vs Washington *PAC12* Channel 41
21:00 NCAAF Chattanooga vs Florida State *ESPN3* Channel 42
21:00 NCAAF Fresno State vs BYU *ESPN3* Channel 43
21:00 NCAAF Samford vs Mercer *ESPN3* Channel 44
21:00 Soccer Sporting Lisbon – Benfica Channel 45
21:30 NCAAF Arizona vs Arizona State *FS1* Channel 46
21:30 NCAAF Buffalo vs Akron *CBSSN* Channel 47
21:30 NCAAF Duke vs Virginia *ESPN3* Channel 48
21:30 NCAAF Houston vs Connecticut *ESPNU* Channel 49
21:30 NCAAF Louisiana Tech vs UTEP *FSN* Channel 50
21:30 NCAAF LSU vs Ole Miss *CBS* Channel 51
21:30 NCAAF Michigan State vs Ohio State *ABC* Channel 52
21:30 NCAAF Missouri State vs North Dakota State *ESPN3* Channel 53
21:30 NCAAF Nevada vs Utah State *ESPN3* Channel 54
21:30 NCAAF Northwestern vs Wisconsin *BTN* Channel 55
21:30 NCAAF UCLA vs Utah *FOX* Channel 56
21:30 NCAAF USC vs Oregon *ESPN* Channel 57
21:30 NCAAF Wake Forest vs Clemson *ESPN2* Channel 61
21:45 NCAAF Louisville vs Pittsburgh *ESPNN* Channel 62
22:00 NCAAB UNC Asheville vs Texas A&M *SECN+* Channel 63
22:00 NCAAF Charleston Southern vs Alabama *SECN* Channel 64
22:00 NCAAF Idaho vs Auburn *SECN* Channel 65
22:00 NCAAF Stephen F Austin vs Northwestern State ** Channel 66
22:00 Soccer – La Liga Valencia – Las Palmas Channel 67
22:05 Soccer – La Liga Deportivo La Coruna – Celta Vigo Channel 68
22:15 Boxing Arthur Abraham vs. Martin Murray Channel 69
22:30 Soccer – Brazil Palmeiras – Cruzeiro Channel 70
22:30 Soccer Palestino – Colo Colo Channel 71
23:00 NBA Sacramento Kings vs Orlando Magic Channel 72
23:00 NCAAF New Mexico State vs Louisiana Lafayette *ESPN3* Channel 73
23:00 NCAAF Southern Illinois vs Northern Iowa *ESPN3* Channel 74
23:30 NCAAF Colorado State vs New Mexico ** Channel 75
00:00 NCAAF Washington vs Oregon State *PAC12* Channel 76
00:00 Soccer – Mexico Club America – U.N.A.M.- Pumas Channel 77
00:30 UFC UFC Fight Night 78: Early Prelims Channel 1
01:00 NBA Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers Channel 78
01:00 NCAAB Boston University vs South Florida *ESPN3* Channel 79
01:00 NCAAB Elon vs Syracuse *ESPN3* Channel 80
01:00 NCAAB Houston Baptist vs Illinois State *ESPN3* Channel 81
01:00 NCAAB UNC Greensboro vs UCF *ESPN3* Channel 82
01:00 NCAAB VMI vs Virginia Tech *ESPN3* Channel 83
01:00 NCAAB Brown vs Providence *FSN* Channel 84
01:00 NCAAF Georgia Southern vs Georgia *ESPNU* Channel 85
01:00 NCAAF McNeese State vs Lamar *ESPN3* Channel 86
01:00 NCAAF Mississippi State vs Arkansas *ESPN* Channel 87
01:00 NCAAF Navy vs Tulsa *CBSSN* Channel 88
01:00 NCAAF Sam Houston State vs Central Arkansas *ESPN3* Channel 89
01:00 NHL Anaheim Ducks vs Tampa Bay Lightning Channel 90
01:00 NHL Arizona Coyotes vs Winnipeg Jets Channel 91
01:00 NHL Colorado Avalanche vs Washington Capitals Channel 92
01:00 NHL New York Rangers vs Florida Panthers Channel 93
01:00 NHL Philadelphia Flyers vs Ottawa Senators Channel 94
01:00 NHL San Jose Sharks vs Pittsburgh Penguins Channel 95
01:00 NHL Toronto Maple Leafs vs Boston Bruins Channel 96
01:00 Soccer Santiago Wanderers – Union Espanola Channel 97
01:15 NCAAF Tennessee vs Missouri *ESPN2* Channel 98
01:30 NBA Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers Channel 99
01:30 NBA Washington Wizards vs Detroit Pistons Channel 100
01:30 NCAAF Baylor vs Oklahoma State *FOX* Channel 101
01:30 NCAAF Boston College vs Notre Dame *NBCSN* Channel 102
01:30 NCAAF Charlotte vs Kentucky *SECN* Channel 103
01:30 NCAAF Texas A&M vs Vanderbilt *SECN* Channel 104
02:00 Boxing Miguel Cotto vs. Canelo Alvarez Channel 105
02:00 NBA New York Knicks vs Houston Rockets Channel 106
02:00 NBA Philadelphia 76ers vs Miami Heat Channel 107
02:00 NCAAB Florida A&M vs Houston *ESPN3* Channel 108
02:00 NCAAB Texas A&M-CC vs Texas *LHN* Channel 109
02:00 NCAAB St Francis (BKN) vs Saint Louis *FSN* Channel 110
02:00 NCAAF TCU vs Oklahoma *ABC* Channel 2
02:00 NCAAF Tulane vs SMU *ESPNN* Channel 3
02:00 NHL Buffalo Sabres vs Dallas Stars Channel 4
02:00 NHL Detroit Red Wings vs St. Louis Blues Channel 5
02:00 NHL Nashville Predators vs Minnesota Wild Channel 6
02:00 Soccer – Mexico U.A.N.L.- Tigres – Cruz Azul Channel 7
02:00 UFC UFC Fight Night 78: Preliminairies Channel 1
02:30 NBA Memphis Grizzlies vs San Antonio Spurs Channel 8
02:30 NCAAB Chattanooga vs Illinois *BTN* Channel 9
03:00 NCAAB Mississippi Valley State vs New Mexico State *ESPN3* Channel 10
03:00 NCAAB Mount St Mary’s vs #10 Gonzaga *ESPN3* Channel 11
03:06 Soccer – Mexico Club Leon – Dorados de Sinaloa Channel 12
03:30 Soccer – Mexico Monarcas – Veracruz Channel 13
03:30 NCAAB Texas State vs UTEP Channel 14
03:45 V8 Aussie V8 Supercars Channel 15
04:00 Boxing UFC Fight Night 78: Magny vs. Gastelum Channel 1
04:00 Golf Australian Masters Channel 60
04:00 NHL Chicago Blackhawks vs Vancouver Canucks Channel 16
04:00 Soccer – Mexico Chiapas – Pachuca Channel 17
04:30 NCAAB New Mexico vs USC *PAC12* Channel 18
04:30 NCAAF California vs Stanford *ESPN* Channel 19
04:30 NCAAF San Diego State vs UNLV *CBSSN* Channel 20
04:30 Soccer – Mexico Club Tijuana – Atlas Channel 21
04:45 NCAAF Colorado vs Washington State *ESPN2* Channel 22
05:00 NCAAF San Jose State vs Hawaii ** Channel 23
05:30 Soccer – J-League FC Tokyo – Sagan Tosu Channel 24
05:30 Soccer – J-League Gamba Osaka – Montedio Yamagata Channel 25
05:30 Soccer – J-League Kashima Antlers – Nagoya Grampus Channel 26
05:30 Soccer – J-League Kashiwa Reysol – Albirex Niigata Channel 27
05:30 Soccer – J-League Kawasaki Frontale – Vegalta Sendai Channel 28
05:30 Soccer – J-League Sanfrecce Hiroshima – Shonan Bellmare Channel 29
05:30 Soccer – J-League Urawa Red Diamonds – Vissel Kobe Channel 30
05:30 Soccer – J-League Ventforet Kofu – Shimizu S-Pulse Channel 31
05:30 Soccer – J-League Yokohama F-Marinos – Montedio Yamagata Channel 32
05:45 FIA FIA GT World Cup Channel 33
08:30 Golf DP World Tour Championship Dubai Channel 60