Free stream Schedule of 2nd October 2015


14:00 Golf Alfred Dunhill Links Championship Channel 60
17:30 Ice Hockey Jyvaskyla – KooKoo – Channel 2
17:30 Ice Hockey KalPa – Lukko – Channel 3
17:30 Ice Hockey Tappara – Hameenlinna Channel 4
18:00 Rugby Lions – Western Province Channel 5
18:00 Soccer Lok. Zagreb – Belupo Channel 6
18:00 Soccer Nordsjaelland – Odense Channel 7
18:00 Soccer Ruch – Pogon Szczecin Channel 8
18:00 Soccer Zabki – Chrobry Glogow Channel 9
18:30 Soccer Arminia Bielefeld – Munich 1860 Channel 10
18:30 Soccer FAC Wien – A. Klagenfurt Channel 11
18:30 Soccer FSV Frankfurt – Heidenheim Channel 12
18:30 Soccer German Bundersliga 2 Simulcast Channel 13
18:30 Soccer Kaiserslautern – Dusseldorf Channel 14
18:30 Soccer Liefering – Kapfenberg Channel 15
18:30 Soccer Neustadt – A. Salzburg Channel 16
18:30 Soccer St. Polten – A. Lustenau Channel 17
19:00 Basketball Gran Canaria – Barcelona – Channel 18
19:00 Rugby Edinburgh – Ospreys – Channel 19
19:00 Rugby Munster – Glasgow Warriors – Channel 20
19:00 Soccer Atvidabergs – Hammarby Channel 21
19:00 Soccer Bodo/Glimt – Valerenga Channel 22
19:00 Soccer Metalac – Javor Channel 23
19:00 Soccer Sivasspor – Mersin Channel 24
19:00 Soccer Trabzonspor – Konyaspor Channel 25
19:05 Rugby Ulster – Treviso Channel 26
19:30 Ice Hockey Medvescak Zagreb – Metallurg Magnitogorsk – Channel 27
19:30 Ice Hockey Slovan Bratislava – Salavat Ufa Channel 28
19:30 NASCAR NASCAR XFINITY Series Practice Channel 59
20:00 Soccer Breda – Venlo Channel 29
20:00 Soccer Den Bosch – Maastricht Channel 30
20:00 Soccer Dordrecht – Jong Ajax Channel 31
20:00 Soccer G.A. Eagles – Sparta Rotterdam Channel 32
20:00 Soccer Helmond – Waalwijk Channel 33
20:00 Soccer Heracles – Heerenveen Channel 34
20:00 Soccer Jong PSV – Achilles 29 Channel 35
20:00 Soccer Auxerre – Paris FC Channel 36
20:00 Soccer French Multiplex 2 Channel 37
20:00 Soccer Clermont – Bourg Peronnas Channel 38
20:00 Soccer Evian TG – Lens Channel 39
20:00 Soccer Laval – Creteil Channel 40
20:00 Soccer Le Havre – Niort Channel 41
20:00 Soccer Nancy – AC Ajaccio Channel 42
20:00 Soccer Nimes – Red Star Channel 43
20:00 Soccer Pandurii – V. Constanta Channel 44
20:00 Soccer Sochaux – Valenciennes Channel 45
20:15 Basketball Bayern – Oldenburg – Channel 46
20:15 Basketball Bremerhaven – Frankfurt Channel 47
20:30 Soccer Celta Vigo – Getafe Channel 48
20:30 Soccer Crotone – Salernitana Channel 49
20:30 Soccer Darmstadt – Mainz Channel 50
20:30 Soccer Jagiellonia – Lechia Gdansk Channel 51
20:30 Soccer LASK Linz – Wacker Innsbruck Channel 52
20:30 Soccer Lille – Montpellier Channel 53
20:30 Soccer Oostende – Lokeren Channel 54
20:45 Soccer Guiseley – Lincoln City Channel 55
20:45 Soccer Rotherham – Burnley Channel 56
21:00 Golf Web.com Tour Championship Channel 60
21:00 Rugby Leeds Rhinos – St Helens – Channel 57
21:00 Rugby New Zealand – Georgia Channel 61
21:30 Basketball Unicaja – Real Madrid Channel 62
21:30 Soccer Setubal – Estoril Channel 63
21:45 NASCAR NASCAR Sprint Cup Qualifying Channel 59
23:00 Soccer Toronto FC – Philadelphia Union Channel 64
01:00 NCAAF Columbia vs Princeton *NBCSN* Channel 1
01:00 NCAAF Georgetown vs Harvard *ESPN3* Channel 2
01:00 NCAAF Memphis vs South Florida *ESPN2* Channel 3
01:00 NCAAF Temple vs Charlotte *CBSSN* Channel 4
01:00 NHL Boston Bruins vs Washington Capitals Channel 5
01:00 NHL Columbus Blue Jackets vs Buffalo Sabres Channel 6
01:00 NHL Philadelphia Flyers vs New Jersey Devils Channel 7
01:00 Soccer Belgrano – Defensa y Justicia Channel 8
01:00 Soccer DC United – New York City Channel 9
01:05 MLB Cincinnati Reds vs Pittsburgh Pirates Channel 65
01:05 MLB Miami Marlins vs Philadelphia Phillies Channel 66
01:05 MLB New York Yankees vs Baltimore Orioles Channel 67
01:10 MLB Boston Red Sox vs Cleveland Indians Channel 68
01:10 MLB Toronto Blue Jays vs Tampa Bay Rays Channel 69
01:10 MLB Washington Nationals vs New York Mets Channel 70
01:30 CFL Hamilton Tiger-Cats – Calgary Stampeders Channel 10
01:30 NHL Toronto Maple Leafs vs Detroit Red Wings Channel 11
01:35 MLB St. Louis Cardinals vs Atlanta Braves Channel 71
02:05 MLB Los Angeles Angels vs Texas Rangers Channel 72
02:10 MLB Chicago Cubs vs Milwaukee Brewers Channel 73
02:10 MLB Detroit Tigers vs Chicago White Sox Channel 74
02:10 MLB Kansas City Royals vs Minnesota Twins Channel 75
02:10 Soccer Quilmes – San Martin S.J. Channel 12
02:30 Soccer QuerĂ©taro – Club Tijuana Channel 13
03:00 Boxing Victor Ramirez vs. Ovill McKenzie Channel 14
03:00 Soccer San Marcos de Arica – Huachipato Channel 15
03:40 MLB Houston Astros vs Arizona Diamondbacks Channel 76
04:10 MLB Oakland Athletics vs Seattle Mariners Channel 77
04:10 MLB San Diego Padres vs Los Angeles Dodgers Channel 78
04:15 MLB Colorado Rockies vs San Francisco Giants Channel 79
04:15 NCAAF Connecticut vs BYU *ESPN2* Channel 16
06:30 AFL – GrandFinal Hawthorn Hawks – West Coast Eagles Channel 17
07:00 Soccer Vegalta Sendai – Yokohama M. Channel 18
08:00 Soccer Kobe – Kashima Channel 19
08:00 Soccer Yamaga – Shimizu Channel 20
09:00 Soccer Shonan – Montedio Yamagata Channel 21
09:00 Soccer Urawa – Tosu Channel 22
11:30 Soccer Kofu – Albirex Niigata Channel 23
12:00 Soccer Hiroshima – FC Tokyo Channel 24
12:00 Soccer Kashiwa – Nagoya Channel 25