Free stream coverage schedule 13th January, 2016


11:00 Soccer Aydinspor – Rizespor Channel 1
13:00 Soccer Bandirmaspor – Basaksehir Channel 2
14:00 Snooker Dafabet Masters Snooker 2016 Channel 3
14:00 Soccer Iraklis – Veria Channel 4
14:00 Soccer Uganda – Cameroon Channel 99
14:30 Soccer FC Ingolstadt – Karlsruher Channel 5
14:30 Soccer Iraq U23 – Yemen U23 Channel 6
14:30 Soccer Japan U23 – North Korea U23 Channel 7
15:00 Hockey – KHL Metallurg Magnitogorsk – Dynamo Minsk Channel 8
15:00 Soccer Luzern – Schaffhausen Channel 9
15:30 Soccer Boluspor – Bursaspor Channel 10
16:15 Soccer AEK – Levadiakos Channel 11
16:15 Soccer Asteras Tripolis – AEL Larissa Channel 12
17:00 Soccer Gil Vicente – Nacional Channel 13
17:00 Soccer Toulouse – Marseille Channel 14
17:00 Soccer Finland – Iceland Channel 100
17:00 Soccer Hannover 96 – VfB Stuttgart Channel 101
17:30 Hockey – KHL SKA St. Petersburg – Slovan Bratislava Channel 15
17:30 Hockey – Liiga Espoo Blues – Hameenlinna Channel 16
17:30 Hockey – Liiga JYP Jyvaskyla – Assat Channel 17
17:30 Hockey – Liiga KalPa Kuopio – SaiPa Channel 18
17:30 Hockey – Liiga Lukko Rauma – KooKoo Channel 19
17:30 Hockey – Liiga TPS Turku – Vaasan Sport Channel 20
17:30 Soccer Rio Ave – Estoril Channel 21
17:30 Soccer Saudi Arabia U23 – Thailand U23 Channel 22
17:30 Soccer South Korea U23 – Uzbekistan U23 Channel 23
18:00 Basketball Neptunas – Alba Berlin Channel 24
18:00 Basketball Nizhny Novgorod – Maccabi Tel Aviv Channel 25
18:00 Basketball Zenit Petersburg – Ludwigsburg Channel 26
18:00 Soccer Fenerbahce – Giresunspor Channel 27
18:30 Hockey – KHL Dinamo Riga – Avangard Omsk Channel 28
18:30 Soccer Olympiakos Piraeus – Chania Channel 29
18:45 Soccer Guingamp – Lille Channel 30
19:00 Basketball Zielona Gora – Venezia Channel 31
19:00 Hockey Vita Hasten – Leksands Channel 32
19:00 Soccer Bochum – Hertha Berlin Channel 33
19:30 Soccer Braga – Arouca Channel 34
19:30 Soccer Mersin – Bucaspor Channel 35
19:55 Basketball Hapoel M. Jerusalem – Gran Canaria Channel 36
20:00 Basketball Bayern Munich – Ulm Channel 37
20:00 Basketball Oldenburg – Valencia Channel 38
20:00 Soccer Maccabi Haifa – Beitar Jerusalem Channel 39
20:30 Basketball Bilbao – Banvitspor Channel 40
20:30 Basketball Reggiana – Pinar Karsiyaka Channel 41
20:30 Basketball Sassari – Galatasaray Channel 42
20:30 Basketball Union Olimpija – Unics Kazan Channel 43
20:30 Basketball Zaragoza – Szolnoki Olaj Channel 44
20:30 Soccer Celta Vigo – Cadiz Channel 45
20:30 Soccer Villarreal – Athletic Bilbao Channel 46
20:45 Basketball Strasbourg – Saratov Channel 47
20:45 Soccer – EPL Chelsea – West Brom Channel 48
20:45 Soccer – EPL Manchester City – Everton Channel 49
20:45 Soccer – EPL Southampton – Watford Channel 50
20:45 Soccer – EPL Stoke City – Norwich City Channel 51
20:45 Soccer – EPL Swansea City – Sunderland Channel 52
21:00 Soccer – EPL Liverpool – Arsenal Channel 53
21:00 Soccer – EPL Tottenham – Leicester City Channel 54
21:00 Soccer AC Milan – Carpi Channel 55
21:00 Soccer Espanyol – Barcelona Channel 56
21:00 Soccer Las Palmas – Eibar Channel 57
21:00 Soccer Paris SG – Lyon Channel 58
21:30 Soccer Boavista – FC Porto Channel 59
00:00 Soccer Argentinos Jrs – River Plate Channel 61
00:15 NCAAB #10 SMU vs East Carolina *ESPNN* Channel 62
00:30 NCAAB Georgetown vs St John’s *FS1* Channel 63
00:30 NCAAB Rutgers vs Ohio State *BTN* Channel 64
00:30 Soccer Schalke – Atletico-MG Channel 65
01:00 NCAAB #9 Duke vs Clemson *ESPN2* Channel 66
01:00 NCAAB Boston College vs Syracuse *ESPN3* Channel 67
01:00 NCAAB Bradley vs Loyola (CHI) *ESPN3* Channel 68
01:00 NCAAB Houston vs Cincinnati *ESPNU* Channel 69
01:00 NCAAB La Salle vs Richmond *A10* Channel 70
01:00 NCAAB Northern Iowa vs Indiana State *ESPN3* Channel 71
01:00 NCAAB Saint Joseph’s vs George Mason *A10* Channel 72
01:00 NCAAB Saint Louis vs Duquesne *A10* Channel 73
01:00 NCAAB Tennessee vs Georgia *SECN* Channel 74
02:00 NCAAB South Dakota vs North Dakota State *ESPN3* Channel 75
02:00 NCAAB Temple vs Memphis *CBSSN* Channel 76
02:00 Tennis ATP Auckland Channel 77
02:15 NCAAB TCU vs #22 Baylor *ESPNN* Channel 78
02:15 Soccer Defensor Sporting – Danubio Channel 79
02:30 NCAAB Marquette vs #6 Villanova *FS1* Channel 80
02:30 NCAAB Penn State vs #24 Purdue *BTN* Channel 81
02:30 Soccer Internacional – Bayer Leverkusen Channel 82
03:00 NCAAB #19 South Carolina vs Alabama *SECN* Channel 83
03:00 NCAAB #2 Oklahoma vs Oklahoma State *ESPNU* Channel 84
03:00 NCAAB Florida State vs NC State *ESPN3* Channel 85
03:00 NCAAB Georgia Tech vs Notre Dame *ESPN3* Channel 86
03:00 NCAAB Ole Miss vs LSU *ESPN2* Channel 87
03:00 NCAAB Wake Forest vs Virginia Tech *ESPN3* Channel 88
03:00 NCAAB Wichita State vs Missouri State *ESPN3* Channel 89
04:00 NCAAB San Diego State vs Colorado State *CBSSN* Channel 90
04:00 Tennis WTA Sydney Channel 91
04:00 Tennis ATP Sydney Channel 92
05:00 NCAAB Oregon State vs Colorado *ESPNU* Channel 93
05:00 NCAAB USC vs UCLA *ESPN2* Channel 94