Free stream coverage schedule 9th January, 2016


03:30 Tennis ATP Brisbane Channel 93
07:00 Tennis WTA Shenzhen Radwanska A. (Pol) – Riske A. Channel 94
07:15 Soccer Sydney FC – Newcastle Jets Channel 95
09:30 Soccer Melbourne City – Western Sydney Wanderers Channel 96
10:30 Tennis WTA Brisbane Azarenka V. – Kerber A. Channel 97
11:30 Golf The BMW SA Open Channel 60
11:40 Soccer Perth Glory – Adelaide United Channel 98
13:45 Soccer Wycombe – Aston Villa Channel 1
14:00 Hockey – Liiga Espoo Blues – TPS Turku Channel 2
14:00 Hockey – Liiga Hameenlinna – Karpat Oulu Channel 3
14:00 Rugby Racing-Metro 92 – Glasgow Warriors Channel 4
14:00 Soccer – Ligue 2 Red Star – Lens Channel 5
15:00 Soccer – Serie A Carpi – Udinese Channel 6
15:30 Darts BDO World Professional Darts Championship -BBC1 Channel 7
16:00 Soccer – La Liga Barcelona – Granada CF Channel 8
16:00 Soccer Arsenal – Sunderland Channel 9
16:00 Soccer Bnei Yehuda – Hapoel Tel Aviv Channel 10
16:00 Soccer Doncaster – Stoke City Channel 11
16:00 Soccer Eastleigh – Bolton Channel 12
16:00 Soccer Standard Liege – Mainz Channel 13
16:00 Soccer Sturm Graz – Kalsdorf Channel 14
16:00 Hockey – Liiga IFK Helsinki – KalPa Kuopio Channel 15
16:00 Hockey – Liiga Ilves – JYP Jyvaskyla Channel 16
16:00 Hockey – Liiga KooKoo – SaiPa Channel 17
16:00 Hockey – Liiga Pelicans – Tappara Tampere Channel 18
16:00 Hockey – SHL Djurgardens – Orebro Channel 19
16:00 Hockey – SHL HV71 Jonkoping – Lulea Hockey Channel 20
16:00 Hockey – SHL Modo – Skelleftea AIK Channel 21
16:00 Hockey – SHL Vaxjo Lakers – Linkoping HC Channel 22
16:00 Hockey Oskarshamn – Vasteras Channel 23
16:00 Hockey Pantern – Tingsryds Channel 24
16:00 Rugby Exeter Chiefs – Gloucester Channel 25
16:00 Rugby Harlequin – Saracens Channel 26
16:00 Tennis Djokovic N. – Nadal R. Channel 27
16:15 Rugby Leicester Tigers – Northampton Saints Channel 28
16:30 Hockey – SHL Farjestad Karlstad – Frolunda Gothenburg Channel 29
17:00 Soccer – Ligue 1 Lyon – Troyes Channel 30
17:00 Soccer Panserraikos – AEL Larissa Channel 31
17:30 Darts BDO World Professional Darts Championship -BBC2 Channel 7
17:45 Rugby Stade Francais Paris – Munster Channel 32
17:45 Soccer Galatasaray – Karsiyaka Channel 33
18:00 NCAAB Albany vs Vermont *ESPN3* Channel 34
18:00 NCAAB DePaul vs Georgetown *FS1* Channel 35
18:00 NCAAB St Bonaventure vs Massachusetts *CBSSN* Channel 36
18:00 NCAAB Virginia Tech vs #14 Duke *ESPN3* Channel 37
18:00 NCAAF Jacksonville State vs North Dakota State *ESPN2* Channel 38
18:00 Soccer – Liga Adelante Alcorcon – Girona Channel 39
18:00 Soccer – Liga Adelante Gimnastic – Lugo Channel 40
18:00 Soccer – Liga Adelante Mirandes – Almeria Channel 41
18:00 Soccer – Liga Adelante Valladolid – Elche Channel 42
18:00 Soccer – Serie A Fiorentina – Lazio Channel 43
18:15 Soccer – La Liga Getafe – Real Betis Channel 44
18:15 Soccer – La Liga Sevilla – Athletic Bilbao Channel 45
18:30 Hockey – SHL Brynas – Malmo Channel 46
18:30 Hockey – SHL Karlskrona – Rogle Channel 47
18:30 NCAAB Chattanooga vs Furman *ESPN3* Channel 48
18:30 Soccer Hapoel Beer Sheva – Hapoel Akko Channel 49
18:30 Soccer Hearts – Aberdeen Channel 50
18:30 Soccer Manchester United – Sheffield United Channel 51
18:40 Hockey BIK Karlskoga – Vita Hasten Channel 52
19:00 NCAAB #21 Texas A&M vs Tennessee *SECN* Channel 53
19:00 NCAAB #3 Maryland vs Wisconsin *ESPN* Channel 54
19:00 NCAAB Mercer vs The Citadel *ESPN3* Channel 55
19:00 NCAAB Oklahoma State vs #17 West Virginia *ESPNU* Channel 56
19:00 NCAAB Wright State vs Northern Kentucky *ESPN3* Channel 57
19:00 NHL New York Islanders vs Philadelphia Flyers Channel 58
19:00 NHL Washington Capitals vs New York Rangers Channel 61
19:00 Soccer Hamburger SV – Ajax Channel 62
19:15 Hockey Mora – Leksands Channel 63
19:30 NCAAB LSU vs Florida *CBS* Channel 64
19:30 Soccer – Portugal Guimaraes – Arouca Channel 65
19:30 Darts BDO World Professional Darts Championship -bt1 Channel 7
19:45 Soccer Trabzonspor – Adanaspor AS Channel 66
20:00 NCAAB Nevada vs Air Force *MW* Channel 67
20:00 NCAAB #25 Dayton vs La Salle ** Channel 68
20:00 NCAAB #4 Virginia vs Georgia Tech *ESPN3* Channel 69
20:00 NCAAB Campbell vs Liberty *ESPN3* Channel 70
20:00 NCAAB Central Michigan vs Bowling Green *ESPN3* Channel 71
20:00 NCAAB Creighton vs Seton Hall *FS1* Channel 72
20:00 NCAAB Illinois State vs Indiana State *ESPN3* Channel 73
20:00 NCAAB Quinnipiac vs Monmouth *ESPN3* Channel 74
20:00 NCAAB Saint Peter’s vs Canisius *ESPN3* Channel 75
20:00 NCAAB St John’s vs Marquette *FSN* Channel 76
20:00 NCAAB UTEP vs UAB *CBSSN* Channel 77
20:00 Soccer – Ligue 1 Angers – Caen Channel 78
20:00 Soccer – Ligue 1 French Multiplex Channel 79
20:00 Soccer – Ligue 1 Monaco – GFC Ajaccio Channel 80
20:00 Soccer – Ligue 1 Montpellier – Bordeaux Channel 81
20:00 Soccer – Ligue 1 Reims – Toulouse Channel 82
20:00 Soccer – Ligue 1 Rennes – Lorient Channel 83
20:15 Soccer – Liga Adelante Numancia – CD Alaves Channel 84
20:30 Basketball GERMANY: All Stars – Team National – Team International Channel 85
20:30 NCAAB Northwestern vs Minnesota *BTN* Channel 86
20:30 NCAAB South Alabama vs Georgia State *ESPN3* Channel 87
20:30 Soccer – La Liga Real Madrid – Deportivo La Coruna Channel 88
20:45 Soccer – Serie A AS Roma – AC Milan Channel 89
21:00 Golf Hyundai Tournament of Champions Channel 60
21:00 NCAAB Baylor vs #13 Iowa State *ESPN2* Channel 90
21:00 NCAAB Florida Atlantic vs Western Kentucky *FCSA* Channel 91
21:00 NCAAB Milwaukee vs Cleveland State *ESPN3* Channel 92
21:00 NCAAB Vanderbilt vs #22 South Carolina *ESPNU* Channel 93
21:00 NCAAB Washington vs Washington State *PAC12* Channel 94
21:00 Rugby Section Paloise – Castres Olympique Channel 95
21:30 NBA Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers Channel 96
21:30 NCAAB Mississippi State vs Arkansas *SECN* Channel 97
22:00 NCAAB #24 Pittsburgh vs Notre Dame *ESPN3* Channel 98
22:00 NCAAB Bradley vs Evansville *ESPN3* Channel 99
22:00 NCAAB Missouri State vs Loyola (CHI) *ESPN3* Channel 100
22:00 NCAAB South Carolina Upstate vs NJIT *ESPN3* Channel 101
22:00 NCAAB Toledo vs Miami (OH) *ESPN3* Channel 102
22:00 NCAAB UNC Greensboro vs East Tennessee State *ESPN3* Channel 103
22:00 NCAAB Wichita State vs Southern Illinois *CBSSN* Channel 104
22:05 Soccer – La Liga Levante – Rayo Vallecano Channel 105
22:30 Boxing Vincent Feigenbutz vs. Giovanni De Carolis Channel 106
22:30 NCAAB Kansas State vs #2 Oklahoma *ESPNN* Channel 107
22:30 NCAAB Lipscomb vs Kennesaw State *ESPN3* Channel 108
22:30 NCAAB Princeton vs Penn *FS1* Channel 109
22:35 NFL Kansas City Chiefs vs Houston Texans Channel 110
23:00 NBA Chicago Bulls vs Atlanta Hawks Channel 1
23:00 NCAAB Colorado State vs San Jose State *MW* Channel 2
23:00 NCAAB Arizona State vs UCLA *PAC12* Channel 3
23:00 NCAAB Florida State vs #12 Miami (FL) *ESPN2* Channel 4
23:00 NCAAB Nebraska vs Rutgers *ESPNU* Channel 5
23:00 NCAAB Omaha vs South Dakota *ESPN3* Channel 6
00:00 NCAAB Fresno State vs Boise State *MW* Channel 8
00:00 NCAAB #9 Kentucky vs Alabama *SECN* Channel 9
00:00 NCAAB UNLV vs Wyoming *CBSSN* Channel 10
00:00 NCAAB Utah State vs New Mexico *ESPN3* Channel 11
00:00 Soccer Club America – Puebla Channel 12
01:00 NBA Washington Wizards vs Orlando Magic Channel 13
01:00 NCAAB Florida International vs Marshall *CBSU* Channel 14
01:00 NCAAB George Mason vs Davidson *A10* Channel 15
01:00 NCAAB #7 Arizona vs USC *PAC12* Channel 16
01:00 NCAAB Charlotte vs Louisiana Tech *CBSU* Channel 17
01:00 NCAAB Green Bay vs Youngstown State *ESPN3* Channel 18
01:00 NCAAB Jacksonville vs North Florida *ESPN3* Channel 19
01:00 NCAAB Memphis vs #23 Connecticut *ESPN2* Channel 20
01:00 NCAAB Stetson vs Florida Gulf Coast *ESPN3* Channel 21
01:00 NCAAB Texas vs TCU *ESPNU* Channel 22
01:00 NCAAB UC Davis vs Long Beach State *ESPN3* Channel 23
01:00 NHL Boston Bruins vs Ottawa Senators Channel 24
01:00 NHL Carolina Hurricanes vs Columbus Blue Jackets Channel 25
01:00 NHL Pittsburgh Penguins vs Montreal Canadiens Channel 26
01:00 NHL Pittsburgh Penguins vs Montreal Canadiens – French Channel 27
01:00 NHL Toronto Maple Leafs vs San Jose Sharks Channel 28
01:30 NBA Brooklyn Nets vs Detroit Pistons Channel 29
01:30 NBA Toronto Raptors vs Philadelphia 76ers Channel 30
02:00 NCAAB #6 North Carolina vs Syracuse *ESPN* Channel 31
02:00 NCAAB Drake vs Northern Iowa *ESPN3* Channel 32
02:00 NCAAB North Dakota State vs Oral Roberts *ESPN3* Channel 33
02:00 NCAAB Old Dominion vs Southern Mississippi *CBSU* Channel 34
02:00 NCAAB Portland vs Gonzaga *ESPN3* Channel 35
02:00 NHL Minnesota Wild vs Dallas Stars Channel 36
02:00 Soccer Monterrey – U.N.A.M.- Pumas Channel 37
02:05 NCAAB Louisiana Lafayette vs Arkansas State Channel 38
02:15 NFL Pittsburgh Steelers vs Cincinnati Bengals Channel 39
02:30 NCAAB Eastern Michigan vs Northern Illinois *ESPN3* Channel 40
02:30 NCAAB Georgia vs Ole Miss *SECN* Channel 41
03:00 NBA Miami Heat vs Utah Jazz Channel 42
03:00 NCAAB San Francisco vs BYU Channel 43
03:00 NCAAB #1 Kansas vs Texas Tech *ESPNU* Channel 44
03:00 NCAAB Auburn vs Missouri *ESPN2* Channel 44
03:00 NCAAB East Carolina vs Temple *ESPNN* Channel 45
03:00 NHL Nashville Predators vs Arizona Coyotes Channel 46
03:06 Soccer Club Leon – Santos Laguna Channel 47
03:30 NCAAB California vs Oregon State *PAC12* Channel 48
03:30 Soccer Monarcas – Cruz Azul Channel 49
04:00 NBA Golden State Warriors vs Sacramento Kings Channel 50
04:00 NCAAB Santa Clara vs San Diego Channel 51
04:00 NHL Tampa Bay Lightning vs Vancouver Canucks Channel 52
04:00 Soccer Chiapas – Dorados de Sinaloa Channel 53
04:30 NHL St. Louis Blues vs Los Angeles Kings Channel 54
04:30 Soccer Club Tijuana – Pachuca Channel 55
05:00 NCAAB UC Riverside vs UC Irvine *ESPNU* Channel 56
05:59 NCAAB UC Santa Barbara vs Hawaii Channel 57